fbpx

Gdzie kupić produkty Cosnature®?

Produkty Cosnature®, w których wykorzystuje się wyłącznie naturalne składniki, możecie kupić w sieci sklepów stacjonarnych i w wielu sklepach internetowych.

Kosmetyki Cosnature® dostępne w sieci HEBE

Nasze produkty znajdziecie w sieci sklepów stacjonarnych HEBE. Szukajcie produktów Cosnature na półkach z naturalnymi kosmetykami najwższej jakości.

Wszystkie nasze produkty nie zawierają sztucznych barwników, wazeliny, silikonów, parabenów, PEG-ów, olejów mineralnych ani syntetycznych zagęstników, jest wolny od etanoloamin, SLS, SLES i EDTA. Nie mają też w swoim składzie substancji pochodzenia od zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowanie jest w 100 procentach biodegradowalne. Do produkcji kosmetyków używane są wyłącznie składniki z upraw ekologicznych bez udziału pestycydów. We wszystkich procesach produkcyjnych nie uczestniczą składniki potencjalnie szkodliwe dla zdrowia.

Wszystkie nasze produkty są przebadane dermatologicznie.

sklepów w Polsce

Filozofia Cosnature

Doskonałe ceny dla klientów końcowych

Doskonały stosunek ceny do jakości produktów

Posiadane certyfikaty gwarantujące czystość składów
– Nature i Vegan

Owocowe zapachy produktów

Doskonałe działanie potwierdzone testami Fundacji Warentest i Öko-Test

Atrakcyjne warunki współpracy

GWARANCJA JAKOŚCI

Cosnature® zawiera to, co twierdzi. Przejrzystość i wiarygodność są naszym najwyższym priorytetem. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o naszych certyfikatach, oficjalnych pieczęciach i gwarancjach jakości.

 

 

MOC NATURY

Nasz zespół ds. Badań i Rozwoju wybiera
surowce, które spełniają wymagania najwyższej jakości naturalnych kosmetyków.

 

 

 

ROZWÓJ I PRODUKCJA

W Pulheim-Brauweiler mieści się ultra nowoczesna fabryka produkująca kosmetyki o najwyższej jakości. Ponad 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników produkuje w pięciu miejscach w Niemczech, Francji i Luksemburgu, produkty najwyższej klasy.

 

PRODUKTY

Cosnature® to wysokiej jakości niemieckie kosmetyki naturalne, przyjemnie pachnące owocami, o wysoce innowacyjnych recepturach dla wymagających klientów. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów doskonałej jakości potwierdzonej niezależnymi testami.

 

 

OCHRONA SKÓRY

To wszystko jest kwestią typu.

Niezależnie od tego, czy masz normalną, suchą czy wymagającą skórę - Cosnature® ma odpowiedni produkt dla każdego rodzaju skóry.

 

 

MARKA Cosnature®

Pielęgnacja urody, która jest dobra dla
Twoja skóra i środowiska!

Odkryj, jak skuteczne mogą być naturalne kosmetyki! Ponieważ natura zapewnia
naszemu ciału wszystko, czego potrzebujemy, aby wyglądać pięknie!