fbpx

Rozwój i produkcja

PONAD 36 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY KOSMETYCZNEJ

Oprócz  specjalistycznej wiedzy naszych wysoko wykwalifikowanych naukowców, patrzymy na najnowsze odkrycia w nauce i technologii.

Od opracowania receptury i zaprojektowanie opakowania aż po napełnianie, pakowanie i dostawę –  wszystko pochodzi z jednego źródła – Cosnature®.

Rozwój

NATURA I EFEKT W PERFEKCYJNYM SYNCHRONIE

Dewiza firmy zawsze brzmiała następująco: „Natura i efekt w doskonałej synchronizacji”. Oznacza to dla nas, że dowód koncepcji dla każdego z naszych produktów znajduje się w centrum uwagi. Dzięki temu nasz zespół ds. Badań i rozwoju, dzięki swojej rozległej wiedzy i innowacyjnym rozwiązaniom, tworzy skuteczne formuły wykorzystujące składniki organiczne.

Oprócz szerokiej specjalistycznej wiedzy naszych wysoko wykwalifikowanych naukowców, patrzymy na najnowsze odkrycia w nauce i technologii.

Z troską i znajomością poszczególnych składników i ich efektów, w naszym laboratorium powstają produkty, które są dokładnie dopasowane do potrzeb różnych rodzajów skóry i włosów. Znakomita selekcja naturalnych surowców pozwala nam wykorzystać moc natury do pełnego potencjału.

Wszystkie nowe rozwiązania muszą spełniać nasze własne surowe, narzucone przez siebie standardy, a także specyfikacje określone przez NATRUE i Vegan Society.

 

Zaufanie jest dobre, ale inspekcje są lepsze
Aby zapewnić stałą jakość i bezpieczeństwo produktu, wszystkie produkty są poddawane serii testów przed wprowadzeniem na rynek. Należą do nich, między innymi, dermatologiczne testy płatkowe w celu potwierdzenia zgodności ze skórą i testów konserwujących.

Każda partia, która opuszcza naszą siedzibę, przechodzi badania mikrobiologiczne oraz chemiczne i fizyczne.

W przypadku niektórych produktów renomowane instytuty badawcze zlecą obszerne testy użytkowników i badania skuteczności kosmetyków w celu potwierdzenia ich skuteczności.

PRODUKTY COSNATURE®

do pielęgnacji twarzy,
ciała i włosów
doskonałej jakości potwierdzonej niezależnymi testami.

Produkcja

EKSPERTYZA PRODUKCYJNA „MADE IN EUROPE”.

Nie tylko to, co masz – surowce, jakość formuły – odgrywa ważną rolę. To też robisz z tym. Aby zaoferować produkt o wysokiej jakości z przekonującym efektem, musisz osiągnąć idealną synergię.

Osiągamy to, wykorzystując najnowszą technologię w połączeniu z wydajnymi procesami produkcyjnymi. Nacisk kładziony jest zawsze na stosowanie składników w opłacalny, zrównoważony sposób, który nigdy nie narusza najwyższej jakości.

Nasze zakłady są wyposażone w zautomatyzowane maszyny do mieszania, napełniania i produkcji dostosowane do różnych grup produktów, rodzajów opakowań i formuł, a także dzięki swojej dużej pojemności i elastyczności.

Regularnie sprawdzamy proces produkcji pod względem jakości i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy. Obejmują one pełną dokumentację procesu produkcyjnego i wszelkie specyfikacje oraz, oczywiście, konserwację, pielęgnację i czyszczenie linii.

Podobnie jak TÜV Rheinland, który potwierdza, że ​​nasze zakłady produkcyjne spełniają wymagania normy ISO 9001: 2008, nasz zakład spełnia również standardy IFS dla gospodarstw domowych i produktów higieny osobistej oraz uzyskał certyfikat GMP (Good Manufacturing Practices).

Wszystkie nasze produkty są wolne od czysto syntetycznych zapachów, barwników i konserwantów. Nie używamy żadnych surowców wykonanych z oleju silikonowego lub oleju mineralnego.

Kosmetyki naturalne

wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego

W zgodzie z naturą

kosmetyki nietestowane
na zwierzętach

Szczęście z natury

nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego

Skuteczność w najlepszej cenie

naturalne kosmetyki wartościowe dla naszej skóry

Ekologiczne  składniki

wszystkie składniki produktów są naturalne i ekologiczne