fbpx

PIELĘGNACJA TWOJEJ SKÓRY I ŚRODOWISKA

Wspieramy zdrowie i dobre samopoczucie ludzi przy użyciu naturalnych składników. Delikatny, naturalny pokarm dostarczany przez Cosnature® stymulując i wspierąc naturalne funkcje skóry oraz przywracamy równowagę skórze i ciele. Ponieważ naturalne kosmetyki Cosnature® wykorzystują wyłącznie naturalne składniki.

Więcej niż skóra

KOSMETYKI WPŁYWAJĄ NA CAŁY ORGANIZM

Skóra jest jednym z najważniejszych ludzkich narządów. Na zewnątrz jest wyrazem naszego dobrego samopoczucia. Oddychamy przez nią i chroni nas poprzez absorbowanie i wydzielanie toksyn z naszego organizmu. Szkodliwe chemikalia mogą przenikać przez skórę i atakować nasze tkanki, gdzie gromadzą się a z czasem powodują uszkodzenie całego naszego ciała. Dlatego powinniśmy bardzo uważać, gdy wybieramy, jakie produkty i składniki nakładamy na naszą skórę.

Dzięki cosnature® nie musimy się tym martwić. Wszystkie nasze produkty nie zawierają sztucznych barwników, wazeliny, silikonów, parabenów, PEG-ów, olejów mineralnych ani syntetycznych zagęstników, jest wolny od etanoloamin, SLS, SLES i EDTA. Nie mają też w swoim składzie substancji pochodzenia od zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowanie jest w 100 procentach biodegradowalne. Do produkcji kosmetyków używane są wyłącznie składniki z upraw ekologicznych bez udziału pestycydów. We wszystkich procesach produkcyjnych nie uczestniczą składniki potencjalnie szkodliwe dla zdrowia.

Wszystkie nasze produkty są przebadane dermatologicznie.

POZNAJ SWOJE NATURALNE PIĘKNO

Nazwa cosnature® to połączenie głównego słowa „cos”, które oznacza wysokiej jakości  oraz „naturę”, która odzwierciedla potężną siłę natury.

Cosnature® – certyfikowane naturalne kosmetyki ze 100% naturalnymi składnikami
to najbezpieczniejsza formuła zapewniająca naturalny i zdrowy blask.

Jakość – jest w naszej naturze

NATURALNY COSNATURE®

Od 2013 roku COSNATURE z dużym zaangażowaniem oferuje klientom wspaniałe innowacyjne produkty o najwyższej jakości „made in Europe”.

W Pulheim-Brauweiler mieści się ultranowoczesna fabryka produkująca kosmetyki o najwyższej jakości. Ponad 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników produkuje w pięciu miejscach w Niemczech, Francji i Luksemburgu, produkty najwyższej klasy.

Intensywne badania, nowoczesne technologie produkcji i profesjonalny system zarządzania jakością zapewniają najwyższą jakość własny zespół projektowy zapewnia atrakcyjne i nowoczesne wzornictwo produktów. To firma, która wyznacza trendy, zamiast je ścigać. Prywatny instytut badawczy oraz bliska współpraca z renomowanymi instytucjami akademickimi zapewniają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo produktów.
Jakość, która nie musi wiązać się z kosztami. cosnature® oferuje doskonałą wydajność w niskich cenach. Każdy powinien sobie pozwolić na naturalne kosmetyki, aby dbać o skórę i włosy w zdrowy i naturalny sposób. Realizujemy to poprzez wycinanie nadmiernych kosztów, polegając w zamian na wydajności produktu. Nasza inwestycja? Jakość bez kompromisów.

Filozofia Cosnature

Doskonałe ceny dla klientów końcowych

Doskonały stosunek ceny do jakości produktów

Posiadane certyfikaty gwarantujące czystość składów
– Nature i Vegan

Owocowe zapachy produktów

Doskonałe działanie potwierdzone testami Fundacji Warentest i Öko-Test

Atrakcyjne warunki współpracy

Wszystkie nasze produkty są wolne od czysto syntetycznych zapachów, barwników i konserwantów. Nie używamy żadnych surowców wykonanych z oleju silikonowego lub oleju mineralnego.

Kosmetyki naturalne

wysokiej jakości składniki pochodzenia naturalnego

W zgodzie z naturą

kosmetyki nietestowane
na zwierzętach

Szczęście z natury

nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego

Skuteczność w najlepszej cenie

naturalne kosmetyki wartościowe dla naszej skóry

Ekologiczne  składniki

wszystkie składniki produktów są naturalne i ekologiczne

GWARANCJA JAKOŚCI

Cosnature® zawiera to, co twierdzi. Przejrzystość i wiarygodność są naszym najwyższym priorytetem. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o naszych certyfikatach, oficjalnych pieczęciach i gwarancjach jakości.

 

 

MOC NATURY

Nasz zespół ds. Badań i Rozwoju wybiera
surowce, które spełniają wymagania najwyższej jakości naturalnych kosmetyków.

 

 

 

ROZWÓJ I PRODUKCJA

W Pulheim-Brauweiler mieści się ultra nowoczesna fabryka produkująca kosmetyki o najwyższej jakości. Ponad 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników produkuje w pięciu miejscach w Niemczech, Francji i Luksemburgu, produkty najwyższej klasy.

 

PRODUKTY

Cosnature® to wysokiej jakości niemieckie kosmetyki naturalne, przyjemnie pachnące owocami, o wysoce innowacyjnych recepturach dla wymagających klientów. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów doskonałej jakości potwierdzonej niezależnymi testami.

 

 

OCHRONA SKÓRY

To wszystko jest kwestią typu.

Niezależnie od tego, czy masz normalną, suchą czy wymagającą skórę - Cosnature® ma odpowiedni produkt dla każdego rodzaju skóry.

 

 

MARKA Cosnature®

Pielęgnacja urody, która jest dobra dla
Twoja skóra i środowiska!

Odkryj, jak skuteczne mogą być naturalne kosmetyki! Ponieważ natura zapewnia
naszemu ciału wszystko, czego potrzebujemy, aby wyglądać pięknie!